2024 Q1 CIO klubo susitikimas

Susitikimą pradėjo Vaidas Paulauskis, SBA grupė pranešimu “Sėkmė su Apache Airflow – integracinių, compliance ir automatizacijos darbų centralizuotas valdymas”. Vaidas pasidalino SBA grupės (dažnu atveju bet kokios) įmonės duomenų kelionės tarp sistemų verslo poreikiais. Klausimai labai žemiški: “ar sąskaitų tvirtinimo sistemos visi duomenys nukeliavo į finansų sistemą”, “ar galite integruoti darbuotojų paieškos ir HR sistemą” ir pan. Vaidas papasakojo apie galimus IT pasirinkimus, jų iššūkius, bei pasirinktą sprendimą ir įmonės gaunamas naudas.
Antrą pranešimą „Prioritetų valdymas kai nėra resursų“ pristatė Simonas Bružas, Girteka Group. Simonas apžvelgė savo įmonės struktūrą ir vieną iš būdų kaip valdyti susijusias šalis – reguliarius stakeholder‘ių meeting‘us. Diskutavome apie darbų prioritetų nustatymo iššūkius, apie kuriamos vertės ir kaštų santykio paskaičiavimo niuansus ir pan. Visi sutikome, kad ši tema begaliniai plati ir joje daug diskutuosime klubo susitikimuose ir kituose renginiuose.
Oficialią susitikimo dalį pabaigė kviestinio svečio iDeal Lietuva pranešimas „Apple in Business“. Išties labai gyvai ir techniškai padiskutavome apie Apple įrenginių, sprendimų ir infrastruktūros pasirinkimo galimybes ne tik asmeniniams poreikiams, bet ir verslo sprendimams. Nustebino ir tai, kad Apple nebūtinai yra brangesnė alternatyva skaičiuojant viso sprendimo TCO. Po pristatymo kilo daug minčių ir diskusiją, tad neabejotinai savo organizacijose svarstysime Apple sprendimų panaudojimo galimybę.
Ir kaip visada – po oficialios dalies šilti klubiečių pokalbiai bendros vakarienės metu.
Nori būti mūsų bendruomenės dalimi – junkis prie mūsų!